Dr n. med. AGNIESZKA LECH

Kardiolog, internista

Pracuje w Instytucie Kardiologii w Aninie. W CM Rehabilis przyjmuje pacjentów kardiologicznych, specjalizuje się w badaniach echokardiograficznych.

Przyjmuje w poniedziałki , czwartki w godzinach 16.00 – 20.00.

 

Jest absolwentką warszawskiej Akademii Medycznej. Zrobiła specjalizację z chorób wewnętrznych (I stopień - 2000r., II stopień - 2004r.) i kardiologii (2008r.).

Po studiach przez 10 lat pracowała w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologii, gdzie zajmowała się wykonywaniem prób wysiłkowych i badań holterowskich. Od 2005r. pracuje w Instytucie Kardiologii w Aninie, początkowo w Klinice Wad Wrodzonych Serca, a od 2008r. w pracowni echokardiografii. Specjalizuje się w badaniach echokardiograficznych przezklatkowych i przezprzełykowych. W Pracowni Przyklinicznej zajmuje się pacjentami z wadami serca. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Szanowni Państwo.
Od 17.03 zostaną uruchomione telefoniczne dyżury lekarskie, podczas których będzie możliwość uzyskania porady lekarskiej oraz recepty. Szczegółowe informacje będą udzielane przez pracowników rejestracji telefonicznie .

czytaj dalej...