Dr JOANNA REZLER

Kardiolog

Pracuje w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim w Poradni Kardiologicznej i Pracowni Echokardiografii. W CM Rehabilis specjalizuje się w badaniach echokardiograficznych.

Przyjmuje w czwartki w godzinach 9.45 - 13.00.

 

Jest absolwentką warszawskiej Akademii Medycznej z roku 1988. W r. 1993 uzyskała I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych, w 1996 II stopień specjalizacji a w roku 2000 zrobiła specjalizację z kardiologii.

W latach 1988-2007 pracowała w Klinice Kardiologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie - Oddział Kardiologii Zachowawczej, Oddział Intensywnej Opieki Kardiologicznej i Pracownia Echokardiografii ( w tym jako kierownik Pracowni ). Od 2005 r. pracuje w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim w Poradni Kardiologicznej i Pracowni Echokardiografii.

Ma 20 lat doświadczenia w wykonywaniu badań echokardiograficznych, ponad 14 tysięcy przeprowadzonych badań. Ukończyła szkolenia w zakresie badań tętnic szyjnych, tętnic obwodowych, badania żył pod kątem żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej i oceny funkcji śródbłonka tętnic; od 15 lat prowadzi takie szkolenia, indywidualne i grupowe. Ma opublikowanych w Kardiologii Polskiej 5 opisów przypadków echokardiograficznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, należy do Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Należy również do Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Szanowni Państwo.
Od 17.03 zostaną uruchomione telefoniczne dyżury lekarskie, podczas których będzie możliwość uzyskania porady lekarskiej oraz recepty. Szczegółowe informacje będą udzielane przez pracowników rejestracji telefonicznie .

czytaj dalej...