Dr JOANNA REZLER

Kardiolog

Pracuje w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim w Poradni Kardiologicznej i Pracowni Echokardiografii. W CM Rehabilis specjalizuje się w badaniach echokardiograficznych.

Przyjmuje w czwartki w godzinach 9.45 - 13.00.

 

Jest absolwentką warszawskiej Akademii Medycznej z roku 1988. W r. 1993 uzyskała I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych, w 1996 II stopień specjalizacji a w roku 2000 zrobiła specjalizację z kardiologii.

W latach 1988-2007 pracowała w Klinice Kardiologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie - Oddział Kardiologii Zachowawczej, Oddział Intensywnej Opieki Kardiologicznej i Pracownia Echokardiografii ( w tym jako kierownik Pracowni ). Od 2005 r. pracuje w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim w Poradni Kardiologicznej i Pracowni Echokardiografii.

Ma 20 lat doświadczenia w wykonywaniu badań echokardiograficznych, ponad 14 tysięcy przeprowadzonych badań. Ukończyła szkolenia w zakresie badań tętnic szyjnych, tętnic obwodowych, badania żył pod kątem żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej i oceny funkcji śródbłonka tętnic; od 15 lat prowadzi takie szkolenia, indywidualne i grupowe. Ma opublikowanych w Kardiologii Polskiej 5 opisów przypadków echokardiograficznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, należy do Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Należy również do Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.