Dr n. med. ELŻBIETA SZYMANIAK

Kardiolog dziecięcy, pediatra

Wieloletni pracownik w Klinice Kardiologii Dziecięcej Centrum Zdrowia Dziecka. W CM Rehabilis zajmuje się kardiologią dziecięcą.

 

Przyjmuje we wtorki w godzinach 16.00 – 20.00 , piątki 10.00 - 14.00.

 

Jest doktorem nauk medycznych (2005), absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1982). Ma dwie specjalizacje: z pediatrii i kardiologii; zajmuje się kardiologią dziecięcą.

Od 1987r. pracuje w Klinice Kardiologii Dziecięcej Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu w zespole zaburzeń rytmu serca. Jest też konsultantem kardiologii dziecięcej w szpitalu dziecięcym przy ul. Niekłańskiej w Warszawie i w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim.

Prowadzi wykłady z zakresu zaburzeń rytmu serca u dzieci na kursach Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Jest autorką licznych doniesień i publikacji z dziedziny zaburzeń rytmu serca u dzieci oraz kardiologii dziecięcej i leczenia stałą stymulacją serca u dzieci, prezentowanych na krajowych i międzynarodowych kongresach kardiologicznych a także jednego z rozdziałów w podręczniku „Zaburzenia rytmu serca u dzieci” . Od ponad dwudziestu lat należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego; jest czynną uczestniczką jego kongresów.

Szanowni Państwo.
Od 17.03 zostaną uruchomione telefoniczne dyżury lekarskie, podczas których będzie możliwość uzyskania porady lekarskiej oraz recepty. Szczegółowe informacje będą udzielane przez pracowników rejestracji telefonicznie .

czytaj dalej...