Dr n med. ANNA BUDAJ-FIDECKA

Internista,Kardiolog

Specjalistka chorób wewnętrznych. Obecnie w trakcie specjalizacji z kardiologii, którą odbywa w I Katedrze i Klinice Kardiologii WUM w Szpitalu przy ulicy Banacha.
Wieloletni pracownik Poradni Kardiologicznej oraz Poradni Nadciśnienia Tętniczego powyższego szpitala. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała realizując badania z zakresu tematyki zatorowości płucnej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK), Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC), sekcji echokardiografii PTK. W latach 2015-2017 pełniła funkcję sekretarza sekcji PTK „Klub 30” zrzeszającej młodych lekarzy publikujących badania naukowe z dziedziny kardiologii. W latach 2017-2019 pełni funkcję członka zarządu „Klubu 30”.

Przyjmuje w poniedziałki od 16.00 - 20.00.

 

 

W CM Rehabilis konsultuje pacjentów wymagających diagnostyki i leczenia z powodu chorób internistycznych lub kardiologicznych, jak i wymagających pomocy doraźnej np z powodu ostrych infekcji. W swojej praktyce klinicznej obok standardowej farmakoterapii, podkreśla rolę metod niefarmakologicznych, w tym modyfikacji stylu życia, jako ważnego filaru prewencji chorób cywilizacyjnych.

Miło nam poinformować,
że dołączył do naszego zespołu
Dr Krzysztof Drabik

zapraszamy