Leczymy profesjonalnie i z sercem

   Centrum Medyczne Rehabilis powstało w 2009 roku. Zostało stworzone z myślą o Pacjentach i zapewnieniu im opieki na najwyższym poziomie.
  Początkowo specjalizowaliśmy się w kardiologii, ale w celu zapewnienia kompleksowej usługi w jednym miejscu, zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres naszej oferty o inne, uzupełniające się specjalności. 
  Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się stworzyć w pięknym zakątku Żoliborza nasze obecne Centrum Medyczne Rehabilis, które zapewni Państwu: 
  - zespół lekarzy o najwyższych kwalifikacjach (profesorowie, ordynatorzy, pracownicy klinik), z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, z ciepłym podejściem do Pacjentów i dysponujących dla każdego odpowiednią ilością czasu. Odpowiedzą też na wiele Państwa pytań 
  - nowoczesną bazę diagnostyczną obsługiwaną przez uznanych specjalistów (echo serca, próby wysiłkowe, ekg spoczynkowe, Holter ekg i ciśnieniowy, usg narządów wewnętrznych i naczyń, możliwość wykonania badań laboratoryjnych) 
   - miłą atmosferę w komfortowych warunkach w starannie zaprojektowanych i wyposażonych wnętrzach 
   - oszczędność czasu dzięki możliwości wykonania badań i konsultacji w jednym miejscu i w dogodnych dla Państwa terminach 

Zapraszamy.

 

Rehabilis